Şirket Profili

Firmamız, İnsan ve Çevre Sağlığı için oldukça önem taşıyan, özellikle Haşere ve Kemirgenlere karşı mücadelede; bugüne kadar alışıla gelmiş salt ilaçlama yöntemi yerine BİLGİ, GÖZLEM, EKİPMAN, RAPORLAMA ve İLAÇLAMA dan oluşan en son teknolojiyi kullanan önleyici ve bütünleşik sistemi profesyonel bir yaklaşım içine uygulamaktadır.

ViZYONUMUZ

En üst düzeyde eğitim ve donanıma sahip profesyonel kadromuzla, ülkemizdeki ekonominin büyümesine paralel ve bu büyümeye katkı sağlayarak, ülkemizde ulusal ve uluslararası şirketlerin bulunduğu sektörlere en üst düzeyde kaliteli hizmet vermektir.

Firmamız sadece bir Haşere ilaçlama firması olmayıp, hizmet verdiğimiz şirketlere istenildiği taktirde çalışanlara, yetkili "Ziraat Mühendisimiz" tarafından çeşitli konularda (zararlılar, ilk yardım vs.) eğitim olanağı da sunmaktadır.

Firmamız zararlıları kontrol etme, engelleme ve çevre sağlığı gibi konularda, her noktasında denetlenebilen bir sistemi hizmet olarak sunmaktadır. Bu sistem dahilinde ihracata yönelik gıda, hammadde, tekstil gibi üretim sektörlerine depolanmış ürün zararlıları hakkında peryodik kontrol ve fümigasyon hizmetleri de sunmaktayız.

KORUMA İLAÇLAMA PEST KONTROL (HAŞERE MÜCADELESİ) HİZMETİ

Müşteri odaklı uygulamalarıyla, her müşterinin kendine özgü çalışmalarını göz önünde bulunduran ve bu çalışma yapısına engel teşkil etmeyecek, farklı teknolojileri ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, en az oranda kullanılan kimyasalları ile müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya ve garantili hizmet vermeye yönelik çalışmaktadır.

Yaptığımız anlaşmalar periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen firmamız müşterilerinin tüm problemleri ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermekte ve bu servisini ücretsiz olarak sunmaktadır.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

 • Oteller,
 • Hastaneler,
 • Endüstriyel Tesisler,
 • Gıda Üretim ve İşletim Tesisleri,
 • Okullar,
 • Ofis Binaları,
 • Marketler,
 • Depolar,
 • Askeri Tesisler,
 • Restorantlar,
 • Catering hizmeti veren Tesisler,
 • Apartman ve Yazlık Siteler vs. birçok alanda hizmet vermekteyiz.

KORUMA İLAÇLAMA şirketi; insana ve çevreye göstermiş olduğu saygı ve hassasiyet nedeniyle, insanların yaşadığı, gıdanın üretildiği ve bulunduğu iç mekanlarda onlara zarar verebilecek uygulamalardan kaçınır. Bio-güvenlik, hijyen ve sanitasyon kuralları çerçevesinde hizmetlerini sunar.

KORUMA İLAÇLAMA ve Haşere Kontrol Hizmet Belgelerimiz;

 1. Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi,
 2. Biyosidal Ürün Uygulama Operatör Belgeleri
 3. TÜRKAK akreditasyonlu TSE EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi,
 4. Zirai Fumigasyon Uygulama İzin Belgesi
 5. Zirai Fumigasyon Uygulama Operatör Belgesi
 6. Methyl Bromür Kullanma Yetki Belgesi

Vermiş olduğumuz bütün hizmetler işletmenizin sahip olduğu ve uyguladığı tüm Kalite ve Güvenli Gıda Yönetim sistemlerine paralel olarak yapılmaktadır. Uygulamalar sonrası tüm raporlamalar (EK-1 belgesi, Fare Monitör Kontrol çizelgesi, Biyosidal Uygulama Raporu, İlaç MSDS Güvenlik Raporu) tarafınıza sunulmaktadır.

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
Mesul Müdürlük Belgesi